Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 07:27:13

На базі КЛПЗ "Чернігівська міська лікарня № 2" відкрили Центр кардіохірургії

11.10.2014   09:37Агенцiя

Маючи сучасне якісне обладнання, медики КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня № 2» успішно лікують будь-яку патологію серцево-судинну захворювань та надають необхідну допомогу хворим – від малоінвазивних операцій (стентування коронарних артерій) до оперативного лікування судинної патології нижніх кінцівок, тромбоемболій тощо.

Враховуючи, що серцево-судинні хірурги мають великий досвід лікування кардіологічних захворювань та постійно підвищують свою кваліфікацію, постала гостра необхідність створення на базі лікарні окремого центру кардіохірургії, до речі, одного з небагатьох, відкритих у лікувально-профілактичних закладах України і чи не єдиного, створеного при міських лікарнях.

За словами головного лікаря закладу Володимира Фаля, Центр має окрему операційну, а хворі, що направляються на лікування до нього, спочатку проходять стаціонарне обстеження у кардіологічному відділенні (відкритому 1 січня 2014 року) на 20 ліжок, після цього отримують необхідне хірургічне лікування у Центрі і повертаються для реабілітації знову у кардіологічне відділення. Таким чином, у закладі забезпечений безперервний цикл обстеження, лікування та післяопераційного догляду хворих із кардіологічною патологією.

«Нам вже є, чим пишатися, – зауважує Володимир Фаль. - Наші кардіохірурги здійснили 6 успішних операцій на відкритому серці пацієнтам з гострим інфарктом міокарда та гострим коронарним синдромом. При цьому застосовуємо найсучасніші методи здійснення таких операцій – зупиняємо на час втручання серце з подальшим відновленням його роботи. Такі операції роблять лише у шести великих містах нашої держави».

Участь в офіційному відкритті Центру виявили бажання взяти давні друзі чернігівських серцево-судинних хірургів – лікарі та науковці ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України», зокрема, його головний лікар Сергій Сиромаха. Інститут надав Центру якісне обладнання, зокрема, апарат штучного кровообігу, а Чернігівська міська рада – витратні матеріали та кардіомонітори.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини