На Чернігівщині триває бойова підготовка танкових підрозділів
На військовому полігоні, що на Чернігівщині, особовий склад танкових підрозділів, призваних в рамках третьої хвилі часткової мобілізації, вдосконалює навички і вміння з бойової підготовки.
Воїни-танкісти виконують вправи стрільб з озброєння бойових машин, вивчають тактико-технічні характеристики штатного озброєння та військової техніки, тактику ведення бойових дій та взаємодію між підрозділами.
Одним із важливих предметів навчання є водіння бойових машин в різних умовах складності на місцевості. У складі екіпажів бійці виконують вправи з подолання колійних мостів та танкового рову, маневрування, проїзду мінно-вибухових загороджень та підйомів на гірки.
- Графік практичних занять з водіння дуже інтенсивний. Ми надаємо військовослужбовцям більш складні вправи, щоб вони одразу могли відчути весь ритм бойової підготовки та в визначені терміни були готові до виконання завдань, - розповів командир танкового підрозділу майор Валерій Кащишин.
Бійці представляють різні регіони нашої держави. Левова частка солдатів, сержантів та офіцерів раніше проходили військову службу у лавах Збройних Сил.
Під керівництвом офіцерів, які мають досвід бойових дій в зоні проведення АТО, танкісти відпрацьовують нові тактичні елементи.
- Всі військовослужбовці, щоденно отримують новий досвід на військовому полігоні. Екіпажі бойових машин тренуються діяти в умовах потрапляння у засідку та здійснювати її обхід, вихід на блокпост та його атаку, - говорить про особливості підготовки своїх підлеглих заступник командира танкового підрозділу капітан Олександр Мороз.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.