Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 04:09:28

Послуги служби зайнятості - людям з інвалідністю

10.10.2014   11:01Агенцiя

Одним із пріоритетних напрямків роботи Чернігівської обласної служби зайнятості є надання адресних соціальних послуг особам з інвалідністю.

Завдяки широкомасштабній інформаційно-роз’яснювальній роботі, спрямованій на людей з інвалідністю, поступово збільшується кількість звернень до служби зайнятості людей з інвалідністю.

Так, протягом січня-вересня 2014 року статус безробітного в центрах зайнятості області мали 1063 інваліди. Це на 6,7% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

За сприяння служби зайнятості з початку року працевлаштовано 272 безробітних людей з інвалідністю. Рівень їх працевлаштування склав 25,6%, проти 27,1% за аналогічний період 2013 року.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 111 інвалідів, з них 77 - забезпечені робочими місцями. Нагодою відкрити власну справу шляхом отримання одноразової допомоги по безробіттю скористались 48 інвалідів. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 84 особи.


Олена Деркач

 

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини