За мир в єдиній Україні
9 жовтня, поштове співтовариство відзначає Всесвітній день пошти. З цієї нагоди працівники «Укрпошти» провели всеукраїнську акцію «За мир в єдиній Україні», у рамках якої діти писали листи учасникам антитерористичної операції на сході країни.
По всій країні одночасно були зачитані ці листи. Лист від дітей чернігівської дирекції «Укрпошти» був оголошений під час проведення акції в обласному центрі.
Привітати працівників пошти з професійним святом та взяти участь в акції прийшли в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, голова обласної ради Микола Звєрєв, представники ЗМІ та жителі Чернігова.
- Від Президента України, обласної державної адміністрації вітаю Вас з професійним святом. Зичу всім Вам міцного здоров’я, родинного тепла і наснаги у вашій роботі. Адже від неї залежить у тому числі і майбутнє нашої української нації, - наголосив Сергій Журман.
Більше 1700 листонош області щоденно долають великі відстані, доносячи людям своєчасно листи і газети, посилки і телеграми, пенсії і бандеролі. Загалом, пошта настільки органічно влилась у наше життя, що уявити його без неї просто неможливо. Сьогодні міжнародна пошта говорить 6800-и мовами своїх клієнтів, а 193 адміністрації утворюють найбільшу мережу доставки.
Від усієї чернігівської громади з професійним святом поштарів привітав і Микола Звєрєв, побажавши всім миру, добра та щастя.
У рамках всеукраїнської акції «За мир в єдиній Україні» Сергій Журман, Микола Звєрєв та в.о. керівника Чернігівської дирекції УДППЗ "Укрпошта" Ганна Панаско здійснили погашення художнього поштового конверту «Україна – єдина країна». А працівники чернігівської дирекції «Укрпошти» запустили у небо кульки балонної пошти з побажаннями миру, добра та єдності народу України.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв