Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 05:37:10

На Прилуччині затримано серійного крадія

10.10.2014   10:05

Працівники карного розшуку Прилуцького міськвідділу внутрішніх справ затримали злодія, який скоїв ряд крадіжок з автомобілів.

Коли до міліції почали надходити перші заяви про крадіжки, затримати зловмисника «по гарячих слідах» не вдавалося і тому співробітники карного розшуку вдалися до оперативних заходів та перевірки підоблікового елементу.

Одного дня була отримана інформація, що невідомий намагається збути речі, які вже раніше були у вжитку. Міліціонери на сигнал зреагували оперативно та затримали продавця, який і виявися «невловимим» злодієм.

Як з'ясували правоохоронці крадієм виявився 27-річний прилучанин, який вже мав проблеми із законом - був судимий за зберігання наркотиків. Всі злочини скоювалися в нічний час. Злодій потрапляв всередину автомобіля шляхом розбивання вікна машини. Найбільше, що вабило крадія, - авто-магнітоли, флеш-карти, віконні жалюзі, акумулятори, які він потім продавав, а гроші витрачав на себе. Так він встиг скоїти чотири крадіжки.

Як розповів начальник Прилуцького міського відділу міліції полковник міліції Олег Меша, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України «крадіжка», що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Чолов'ягу перевіряють на причетність до скоєння аналогічних злочинів. Слідство триває.
 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини