Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 03:26:43

Стартував проект зі сприяння міжрегіонального молодіжного співробітництва

10.10.2014   07:56Агенцiя

Чернігівський Центр Прав Людини розпочинає реалізацію проекту, направленого на встановлення міжрегіональних зв'язків між молоддю.

Проект стимулюватиме українських молодих активістів займати активну позицію та вести за собою молодь і волонтерів, створюючи соціальні зміни.

Потреба суспільства в лідерах зростає. Суспільство, а саме громадянське, яке ми будуємо в Україні, потребує людей, які не тільки мають бажання змінювати світ, але мають вміння та навички, потрібні для задоволення потреб свого середовища.

Молоді активісти з Чернігівської та Сумської областей матимуть можливість зміцнити свій професійний потенціалі навчитись вести за собою. Молодь має усвідомити, що бути лідером означає бути соціально і морально відповідальним по відношенню один до одного та до своєї країни.

Планується проведення 3-ї молодіжної Школи «Відповідальна Молодь», дистанційного навчання та зустрічіз видатними особистостями для обговорення поточних соціально - політичних процесів.

Для підтримки співпраці та взаємодії між випускниками Школи, буде створено Клуб випускників 1, 2 та 3 Шкілта проведена щорічна Конференція.

Реалізація проекту зміцнить міжрегіональне молодіжне співробітництво, а також посилить розуміння та сприйняття молоддю демократичних цінностей.

 

Дмитро Підгорний, Чернігівський Центр Прав Людини
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.