В Чернігові в результаті вибуху одна людина загинула, інша - в реанімації
Близько 15-00 до чергової частини Чернігівського МВ УМВС надійшло повідомлення від лікарів служби невідкладної медичної допомоги, що у виробничому приміщенні по вул. Промислова в Чернігові стався потужний вибух, є постраждалі, одна людина загинула.
Для з’ясування обставин до місця події виїхали слідчо-оперативні групи міськвідділу міліції, обласного апарату УМВС, на чолі з керівником УМВС генерал-майором міліції Олегом Демченком, працівники прокуратури, аварійно-рятувальні служби.
Внаслідок вибуху на місці події сталася пожежа, яку було швидко локалізовано силами пожежних розрахунків Держслужби з надзвичайних ситуацій. Після цього слідчо-оперативні групи міліції змогли розпочати огляд місця події. Відразу було встановлено, що на постраждалій від вогню станції технічного обслуговування, де сталася трагедія, відсутні будь-які ознаки вибуху побутового газу. Отже, на перший план вийшла версія спрацювання якогось вибухового пристрою чи боєприпасу.
До подальшого ретельного огляду місця події були залучені експерти вибухотехнічної служби Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області. Вони і дійшли висновку, що вибух, ймовірно, стався через нештатне спрацювання боєзаряду від ручного протитанкового гранатомета, попередньо, через спробу потерпілих розібрати цей боєприпас. На місці події працівники ВТС виявили декілька хвостовиків від гранат до ручного протитанкового гранатомета і рештки однієї (відпрацьованої) головної частини.
Внаслідок вибуху один з працівників СТО загинув на місці, іншого з надзвичайно тяжкими травмами було доправлено до реанімаційного відділення однієї з лікарень обласного центру.
Інформація про цей факт внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ст. 119 Кримінального кодексу України («вбивство з необережності») та ст. 263 ККУ («незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами»). Розпочато досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.