Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 19:46:13

У Чернігові прокуратура поновила права пенсіонерки, яку незаконно виписали з квартири

09.10.2014   14:59

Прокуратурою області доведено протиправність дій міграційної служби при заочному знятті особи з реєстрації

Постановою Київського апеляційного адміністративного суду задоволено апеляційну скаргу прокуратури області та поновлено житлові права пенсіонерки, яку було незаконно знято з реєстрації місця проживання без її згоди.

 

Квартиру, в якій живе пенсіонерка, продано виконавчою службою за борги попереднього власника — сина цієї жінки.

 

Після продажу квартири, за заявою нового власника, жінку було знято з реєстрації постійного місця проживання. Такими протиправними діями Деснянського районного відділу Управління державної міграційної служби України в Чернігівській області, з перевищенням при цьому наданих йому законом повноважень, особу похилого віку, єдиним доходом якої є невелика пенсія, фактично позбавлено права користування житлом.

 

Судом підтверджено правомірність позиції прокуратури області про те, що реєстрація права власності за новим власником не є документом, який свідчить про припинення підстав на право користування житловим приміщенням позивачем. Крім того, відповідно до вимог чинного законодавства органи Державної міграційної служби України не наділені повноваженнями щодо вирішення питання про позбавлення особи права користування житловим приміщенням. Зазначений державний орган повинен діяти лише в межах визначеної компетенції.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини