ТОВ "ШБУ №14" зробить капітальний ремонт вулиці Кільцевої за 4,32 млн грн.
Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міськради 2 жовтня уклало угоду з ТОВ «ШБУ №14» на капітальний ремонт вулиці Кільцевої вартістю 4,32 млн грн.
Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Загальна довжина ділянок капітального ремонту вулиці – 1898 м. Передбачено ремонт існуючого покриття з улаштуванням асфальтобетонного покриття, а також улаштування покриття на шести з’їздах.
Директором «ШБУ №14» є Олександр Харчук, депутат Чернігівської облради попереднього скликання (Партія регіонів), який раніше також був співзасновником підприємства.
Тепер фірма переоформлена на Костянтина Будьонного, відомого як бізнес-партнер позафракційного нардепа Владислава Атрошенка по ТОВ «Ріел Ко.». Підписантом підприємства є Тетяна Нагорна, котра відома як директор ДП «Тех-Сервіс» ТОВ «Телеорганізація «Ніса», співвласником якого є Атрошенко.
За даними «ВДЗ», за останні п’ять років фірма «ШБУ №14» виграла тендери на загальну суму 285,62 млн грн., практично всі – у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.