Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 19:58:10

Прокуратура вимагає повернення державі 600 га лісу в Корюківському районі

02.10.2014   11:06Агенцiя

Прокурорською перевіркою встановлено, що приватним підприємством на території Корюківського району незаконно використовується майже 600 га лісу вартістю понад 5 млн. грн.

Земельна ділянка лісового фонду використовується підприємством за відсутності будь-яких дозвільних документів. Суб’єкт господарювання вважає, що успадкував таке право  від колишнього колективного сільськогосподарського підприємства.

Насправді, КСП на сьогодні ліквідовано, а фактичний користувач лісу не є його правонаступником. Тобто природний ресурс використовується підприємством незаконно.

З метою витребування землі з незаконного володіння та забезпечення її подальшого цільового використання прокурором Корюківського району пред’явлено позов, який перебуває у провадженні суду.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.