За батьківську любов, тепло і ласку
30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. У цей день українська спільнота намагається вшанувати і подякувати тим, хто своєю великою любов'ю зігріває у родинах дітлахів, обділених батьківською ласкою, дає їм надію на щасливе майбутнє, вселяє у зболені дитячі серця віру в життя.
Сьогодні в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман зустрівся з усиновителями, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями.
Звертаючись до присутніх у залі, він з приємністю зазначив, що кожного дня все більше і більше мешканців нашої області відкривають свої серця і двері своїх осель для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, підтримка сімей, у яких вони виховуються, зменшення кількості таких дітей у інтернатних закладах є головними завданнями державної політики в галузі захисту прав дитини, загальновизнаним європейським пріоритетом.
Завдяки небайдужим людям на сьогодні сімейними формами виховання в області охоплено більше 85% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 443 дітей знайшли любов, турботу, материнське тепло і батьківське щире слово в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, ще 1585 дітей знаходиться під опікою, піклуванням.
- Кожен з нас може внести зміни у життя дитини, усі разом ми зможемо побудувати Україну, де б дітям жилось якнайкраще, де б вони зростали у любові, злагоді та повазі, де б кожен хлопчик і кожна дівчинка могли насолоджуватись дитинством у мирі і добробуті, - підкреслив Сергій Журман.
Він привітав усіх прийомних батьків, усиновителів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників, побажав усім міцного здоров'я, щастя, благополуччя.
- Нехай у Ваших домівках завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість. З кожним днем примножується, щедрість та милосердя Ваших душ, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця, - наголосив в.о. голови облдержадміністрації.
З нагоди Дня усиновлення прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам, піклувальникам було вручено відзнаки облдержадміністрації. А головною нагородою для них є любов їхніх дітей.
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.