КП "Чернігівводоканал" повідомляє, що можливі проблеми з подачею води
У зв’язку з промивкою водопровідних мереж району «Бобровиця», а саме по вулицях: Рокосовського, Кохановців, Доценка, 1Травня 01.10.2014р. з 23:00 до 6:00 02.10.2014р. буде понижений тиск води і можлива тимчасова поява осаду у воді.
Адміністрація підприємства вибачається перед мешканцями Чернігова за тимчасові незручності.
Прес-служба КП «Чернігівводоканал»
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression