Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 18:06:04

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

30.09.2014   08:09

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 29 вересня по 08 годину 30 вересня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 на транспорті. Загинуло 2 людини. Врятовано 1 людину.

1. Пожежа на транспорті Борзнянський район, с. Нові Млина О 01 год. 30 хв. 29.09.2014 року сталася пожежа автомобіля "Ford Sierra", 1988 р.в.. Вогнем знищено автомобіль. Причина - коротке замикання електромережі автомобіля. Збиток - 40 000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

2. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Жовтневе О 07 год. 07 хв. 29.09.2014 року сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено домашні речі. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 1 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1941 р.н.

3. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Нові Боровичі О 07 год. 41 хв. 29.09.2014 року сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено 2 кв. м підлоги та пошкоджено покрівлю. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 2 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господаря 1952 р.н.

4. Пожежа в житловому секторі м. Мена, вул. Жовтнева О 22 год. 35 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 4 000 грн. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 120 000 грн.


Інші повідомлення:

29.09.2014 року о 20 год. 48 хв. по лінії "101" надійшло анонімне повідомлення про замінування магазину "Квартал" за адресою: м. Чернігів, вул. Пухова. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалися відділення 1 ДПРЧ (1 одиниця техніки, 4 чоловік особового складу). Інформація за даним фактом не підтвердилась.
 

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини