Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 грудня, 19:47:59

З одного удару вбив матір, а сусідам сказав, що померла сама

29.09.2014   06:43

Працівники Бобровицького райвідділу внутрішніх справ УМВС в Чернігівській області затримали чоловіка, який розгнівавшись після вживання спиртного, так вдарив матір, що жінка знепритомніла і померла.

До чергової частини Бобровицького райвідділу міліції зателефонувала місцева жителька і повідомила, що в сусідньому будинку померла жінка.

Коли на місце події приїхала слідчо-оперативна група разом із керівництвом міліції, лікарі «швидкої допомоги» повідомили правоохоронцям, що жінці померти хтось допоміг.

Медпрацівники зауважили, що є підозра, що потерпіла загинула від нанесеного тяжкого тілесного ушкодження. Інформація підтвердилася після розтину, судмедексперти констатували, що причиною смерті є закрита травма живота і розрив печінки.

Під підозру правоохоронців одразу потрапив син загиблої, який викликав «швидку допомогу». Той навідріз відмовлявся говорити правду, але під тиском беззаперечних доказів і показів сусідів молодик врешті зізнався у скоєному та пояснив правоохоронцям наступне. Після розпиття спиртних напоїв у них з матір'ю виникла суперечка, після якої він розлютився та вдарив матусю кулаком у живіт.

Удар був настільки сильним, що жінки розірвало печінку й вона померла. Зрозумівши, що скоїв страшне, молодик положив жінку в ліжко, накрив ковдрою та викликав «швидку». Медикам же сказав, що жінка померла зненацька.

Правоохоронці занесли дану подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На даний час відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається ув'язненням строком від п'яти до восьми років. Триває досудове розслідування.
 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини