Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 09:47:34

На Чернігівщині голова медичної комісії погорів на хабарі

27.09.2014   13:35

Співробітниками Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області «на гарячому» був затриманий завідувач терапевтичного відділення однієї з центральних районних лікарень області.

Будучи головою медичної комісії з медичного огляду військовозобов'язаних лікар вимагав та отримав від жителя райцентру неправомірну вигоду в сумі 1300 доларі США за внесення в обліковий лист відомостей щодо непридатності останнього до військової служби.

Згідно Указу Президента про «Часткову мобілізацію» житель райцентру отримав на свою адресу лист-повідомлення про проходження медичної військово-лікарської комісії в центральній районній лікарні.

Чоловік не намагався уникнути призову до лав збройних сил України, тому в зазначений час прибув до районної лікарні на медичну комісію. Пройшовши всіх медичних спеціалістів зазначених в обліковому листі, громадянин звернувся до голови військової медичної комісії для отримання висновку про придатність до військової служби.

Голова медичної комісії переглянувши записи в обліковому листі військовозобов'язаного, запропонував йому «відкосити» від призову на військову службу, шляхом внесення неправдивих відомостей в медичний листок. Плата за подібну послугу на думку лікаря повинна складати чисто символічну суму в 1300 доларів США.

Обурений жагою наживи лікаря, майбутній захисник Батьківщини звернувся до органів внутрішніх справ. Підчас чергового прийому голова медичної комісії був затриманий «на гарячому» співробітниками Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до 12 років.
 

Останні новини Чернігівщини

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини