Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 21:20:05

На Чернігівщині голова медичної комісії погорів на хабарі

27.09.2014   13:35

Співробітниками Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області «на гарячому» був затриманий завідувач терапевтичного відділення однієї з центральних районних лікарень області.

Будучи головою медичної комісії з медичного огляду військовозобов'язаних лікар вимагав та отримав від жителя райцентру неправомірну вигоду в сумі 1300 доларі США за внесення в обліковий лист відомостей щодо непридатності останнього до військової служби.

Згідно Указу Президента про «Часткову мобілізацію» житель райцентру отримав на свою адресу лист-повідомлення про проходження медичної військово-лікарської комісії в центральній районній лікарні.

Чоловік не намагався уникнути призову до лав збройних сил України, тому в зазначений час прибув до районної лікарні на медичну комісію. Пройшовши всіх медичних спеціалістів зазначених в обліковому листі, громадянин звернувся до голови військової медичної комісії для отримання висновку про придатність до військової служби.

Голова медичної комісії переглянувши записи в обліковому листі військовозобов'язаного, запропонував йому «відкосити» від призову на військову службу, шляхом внесення неправдивих відомостей в медичний листок. Плата за подібну послугу на думку лікаря повинна складати чисто символічну суму в 1300 доларів США.

Обурений жагою наживи лікаря, майбутній захисник Батьківщини звернувся до органів внутрішніх справ. Підчас чергового прийому голова медичної комісії був затриманий «на гарячому» співробітниками Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до 12 років.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини