Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 26 вересня по 08 годину 27 вересня 2014 року
Пожежі: зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 інша.
1. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Ленінівка О 15 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни на площі 16 кв.м. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 40 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, смт Любеч О 22 год. 45 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина встановлюється. Збиток - 1 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
3. Пожежа Чернігівський район, с. Березанка, СТ "Вогник" О 01 год. 50 хв. сталася пожежа дачного будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 4 кв.м. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Ярославка О 05 год. 10 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
Виявлення та знищення ВНП:
26 вересня об 11 год. 40 хв. за адресою: м. Чернігів, вул. Київське шосе, на березі затоки р. Десна, було виявлено артилерійський снаряд калібром 122 мм часів ВВв. О 16 год. 00 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС України у Чернігівській області, виявлений вибухонебезпечний предмет знищено.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.