Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 01:27:51

Щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції

22.09.2014   17:23Агенцiя

Держсанепідслужба України у Чернігівській області повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на ГКІ та попередження спалахів серед населення області триває.

З метою своєчасного реагування продовжується щотижневий моніторинг випадків захворювань та заходів, направлених на попередження ускладнень ситуації з ГКІ.

За період з 12.09. по 18.09.2014 року в області захворіло на гострі кишкові інфекції 50 осіб, з них дітей - 28. По м. Чернігову захворіло 17 осіб, з них 11 дітей. Реєструвалися поодинокі випадки, групових захворювань та спалахів не було.

У всіх вогнищах кишкових інфекцій спеціалістами держсанепідслужби проведені епідобстеження, лабораторні дослідження та відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи згідно вимог чинних нормативних документів.

Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини