Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 20:25:23

Всеукраїнський тиждень репродуктивного здоров'я та планування сім'ї в Чернігові

22.09.2014   12:28Агенцiя

З 21 вересня в місті Чернігові та Чернігівській області стартував Всеукраїнський тиждень репродуктивного здоров'я та планування сім'ї, до якого долучились і недержавна громадська організація "Міський молодіжний центр "Жменя" в рамках проекту "Здорова родина - щаслива країна" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Благодійного Фонду "Здоров'я жінок України".

Всеукраїнський тиждень планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я проводиться в рамках реалізації Державної програми "Репродуктивне здоров'я нації на період до 2015 року".

Цього року організатори запланували низку інформаційно-просвітницьких заходів та акцій. Метою іх є привернення уваги урядових, громадських організацій, медичних працівників і широкого загалу населення до вирішення проблем планування сім'ї та репродуктивного здоров'я і подолання негативних тенденцій демографічної ситуації в Україні.

Про актуальність проблеми репродуктивного здоров'я та планування сім'ї свідчить те, що до проведення Всеукраїнського тижню РЗПС долучилося багато партнерів, а саме: Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівський обласний та міський центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, факультет соціальної роботи Чернігівського Національного технологічного університету, відділ інклюзивного навчання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.К.Д.Ушинського, Чернігівське міське об'єднання інвалідів "Шанс", Чернігівська обласна громадська організація "Голос батьків".

21 вересня волонтери НГО "Міський молодіжний центр "Жменя" в Центральному парку культури та відпочинку інформували мешканців та гостей урочистостей присвячених Дню міста про сучасні засоби планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я. Надзвичайно актуальною для молодих Чернігівців була тема інформаційних ресурсів Благодійного Фонду "Здоров'я жінок України" - сайт www.planA.org.ua та телефон гарячої лінії 0 800 50 27 57.

22 вересня - тренери програми "Здоров'я жінок України" провели тренінги з репродуктивного здоров'я та планування сім'ї для прийомних батьків Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та інвалідів і волонтерів Чернігівського міського об'єднання інвалідів "Шанс".

24 вересня всі бажаючі студенти та активісти громадських організацій та ініціативних груп запрошуються на інформаційно-просвітницьку акцію "Відповідальне майбутнє" із залученням творчих студентських колективів ВНЗ Чернігова, яка відбудеться о 14.30 в актовій залі факультету соціальної роботи Чернігівського Національного технологічного університету.
25 вересня - відбудеться інформаційна зустріч "Запланований вибір" з практичними психологами та соціальними педагогами - слухачами курсів підвищення кваліфікації Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.К.Д.Ушинського.

З 26 по 28 вересня волонтери Всеукраїнського тижню репродуктивного здоров'я та планування сім'ї в місті Чернігові будуть продовжувати інформаційно- профілактичну компанію шляхом розповсюдження інформаційних матеріалів на вулицях нашого міста.

Організатори та партнери тижню впевнені, що збереження та поліпшення репродуктивного здоров'я виходить за рамки суто медичної проблеми і є загальнодержавною, багатокомпонентною проблемою, яку необхідно вирішувати на національному рівні шляхом забезпечення умов для реалізації населенням репродуктивної функції та планування сім'ї.
 

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.