Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 квітня, 16:46:13

Всеукраїнський тиждень репродуктивного здоров'я та планування сім'ї в Чернігові

22.09.2014   12:28Агенцiя

З 21 вересня в місті Чернігові та Чернігівській області стартував Всеукраїнський тиждень репродуктивного здоров'я та планування сім'ї, до якого долучились і недержавна громадська організація "Міський молодіжний центр "Жменя" в рамках проекту "Здорова родина - щаслива країна" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Благодійного Фонду "Здоров'я жінок України".

Всеукраїнський тиждень планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я проводиться в рамках реалізації Державної програми "Репродуктивне здоров'я нації на період до 2015 року".

Цього року організатори запланували низку інформаційно-просвітницьких заходів та акцій. Метою іх є привернення уваги урядових, громадських організацій, медичних працівників і широкого загалу населення до вирішення проблем планування сім'ї та репродуктивного здоров'я і подолання негативних тенденцій демографічної ситуації в Україні.

Про актуальність проблеми репродуктивного здоров'я та планування сім'ї свідчить те, що до проведення Всеукраїнського тижню РЗПС долучилося багато партнерів, а саме: Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівський обласний та міський центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, факультет соціальної роботи Чернігівського Національного технологічного університету, відділ інклюзивного навчання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.К.Д.Ушинського, Чернігівське міське об'єднання інвалідів "Шанс", Чернігівська обласна громадська організація "Голос батьків".

21 вересня волонтери НГО "Міський молодіжний центр "Жменя" в Центральному парку культури та відпочинку інформували мешканців та гостей урочистостей присвячених Дню міста про сучасні засоби планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я. Надзвичайно актуальною для молодих Чернігівців була тема інформаційних ресурсів Благодійного Фонду "Здоров'я жінок України" - сайт www.planA.org.ua та телефон гарячої лінії 0 800 50 27 57.

22 вересня - тренери програми "Здоров'я жінок України" провели тренінги з репродуктивного здоров'я та планування сім'ї для прийомних батьків Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та інвалідів і волонтерів Чернігівського міського об'єднання інвалідів "Шанс".

24 вересня всі бажаючі студенти та активісти громадських організацій та ініціативних груп запрошуються на інформаційно-просвітницьку акцію "Відповідальне майбутнє" із залученням творчих студентських колективів ВНЗ Чернігова, яка відбудеться о 14.30 в актовій залі факультету соціальної роботи Чернігівського Національного технологічного університету.
25 вересня - відбудеться інформаційна зустріч "Запланований вибір" з практичними психологами та соціальними педагогами - слухачами курсів підвищення кваліфікації Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.К.Д.Ушинського.

З 26 по 28 вересня волонтери Всеукраїнського тижню репродуктивного здоров'я та планування сім'ї в місті Чернігові будуть продовжувати інформаційно- профілактичну компанію шляхом розповсюдження інформаційних матеріалів на вулицях нашого міста.

Організатори та партнери тижню впевнені, що збереження та поліпшення репродуктивного здоров'я виходить за рамки суто медичної проблеми і є загальнодержавною, багатокомпонентною проблемою, яку необхідно вирішувати на національному рівні шляхом забезпечення умов для реалізації населенням репродуктивної функції та планування сім'ї.
 

Останні новини Чернігівщини

Першочерговим завданням танків було і є прорив оборони противника та підтримка дій піхоти

Першочерговим завданням танків було і є прорив оборони противника та підтримка дій піхоти 11:50

Відбулися навчання танкового підрозділу під прикриттям засобів протиповітряної оборони.

У Чернігові ремонтують вулицю Генерала Пухова

У Чернігові ремонтують вулицю Генерала Пухова 11:24

У Чернігові вже два тижні триває поточний середній ремонт на вулиці Генерала Пухова. Ділянку цієї вулиці до перехрестя з вул. Доценка відремонтували в позаминулому році, а зараз - наступний відрізок.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:11

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Стартували роботи з капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка і зі сторони Чернігівської області

Стартували роботи з капітального ремонту дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка і зі сторони Чернігівської області 10:44

На ділянці протяжністю 3 км вже влаштовано вирівнюючий шар нового покриття. Згодом укладатиметься верхній зі щебенево-мастиковго асфальтобетону.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 10:30

З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 13,2% населення.