Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 квітня, 07:11:28

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

22.09.2014   10:32

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 вересня по 08 годину 22 вересня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 13 пожеж, з яких 10 в житловому секторі та 3 в екологічних природних системах. Загинула 1 людина. Врятовано 1 людину.

1. Пожежа в житловому секторі м. Щорс, вул. Кооперативна О 09:30 сталася пожежа 2-х будівель господарчого призначення. Вогнем знищено покрівлі будівель та пошкоджено стіни. Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Тургенєва О 10:42 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збиток - 2000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Гринченка Об 11:53 сталася пожежа грубих кормів. Вогнем знищено 0,7 т сіна. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збиток - 700 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 1000 грн.

4. Пожежа в сільгоспугіддях Талалаївський район, с. Українське О 12:07 сталася пожежа насаджень кукурудзи, які належать ТОВ "Зоря". Вогнем знищено кукурудзу на корені на площі 4 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збиток встановлюється. Пожежу ліквідовано до прибуття підрозділів ДСНС.

5. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Декабристів О 12:13 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 20 кв. м, майно. Ймовірна причина - недолік конструкції та виробництва електроустановок, коротке замикання електромережі. Збиток - 100 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

6. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Ведильці О 13:40 сталася пожежа грубих кормів. Вогнем знищено 2 т сіна. Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

7. Пожежа сухої трави Новгород-Сіверський район, поблизу с. Мамекино О 14:10 на відкритій місцевості сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60 000 грн.

8. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Рильського О 15:08 сталася пожежа гаражу. Вогнем пошкоджено покрівлю. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.

9. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Хвилівка О 17:00 сталася пожежа грубих кормів. Вогнем знищено 2,5 т соломи. Ймовірна причина - підпал. Збиток встановлюється. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

10. Пожежа сміття м. Прилуки, вул. Чернігівська О 17:00 на відкритій місцевості сталася пожежа сміття на площі
400 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

11. Пожежа в житловому секторі м. Щорс, пров. М. Павліка О 17:20 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збиток - 2000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму
60 000 грн.

12. Пожежа в житловому секторі Семенівський район, с. Прогрес О 17:38 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю. Причина - необережне поводження з вогнем господаря. Збиток - 5000 грн. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

13. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, смт Добрянка О 04:30 сталася пожежа лазні. Вогнем пошкоджено внутрішнє облицювання стін та майно. Причина та збиток встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло господаря. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини