Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 14:07:13

В Чернігові затримано високопосадовця, який вимагав 20 тисяч доларів

22.09.2014   07:44

Неподалік чернігівського залізничного вокзалу оперативниками Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в Чернігівській області в своєму автомобілі після одержання неправомірної вигоди був затриманий високопоставлений чиновник.

Як повідомив начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олег Демченко, співробітниками Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю в ході документування протиправної діяльності викрито одного з керівників інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю Чернігівської області.

Він вимагав у приватного підприємця 20 тисяч доларів США за вирішення питання про дострокове отриманні декларації про введення в експлуатацію одного з об'єктів торгівлі.
Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди посадовою особою), яке карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.

Даний громадянин затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та утримується в ізоляторі тимчасового тримання. Триває досудове розслідування.
 

Останні новини Чернігівщини

Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 13:44

Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.

Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36

До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.

Чернігівські біатлоністи серед призерів чемпіонату України 13:15

З 16 березня у селі Поляниця Івано-Франківської області триває чемпіонат України з біатлону (чоловіки, жінки).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 12:44

26 березня близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.

У фокусі – проєкти з відновлення: з візитом на Чернігівщині – латвійська делегація 12:12

Днями Чернігівщину відвідали представники Міністерства закордонних справ та Посольства Латвії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини