Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:54:57

Чернігівці несуть книги на ярмарок, аби допомогти родинам воїнів

20.09.2014   07:31Агенцiя

Твори сучасних українських авторів, в тому числі Ірен Роздобудько, Любка Дереша, Оксани Забужко, Люко Дашвар та інших, видання наших земляків Сергія Павленка, Олени Печорної, Олени Конечної, Михася Ткача, Василя Чепурного, історичні та краєзнавчі нариси тощо можна буде купити на благодійному ярмарку, що проходитиме 20 вересня, на Алеї героїв. Всі отримані таким чином кошти підуть на надання психологічної допомоги родинам загиблих за Україну воїнів.

Благодійну акцію «Купи книгу – підтримай родину воїна» ініціювали чернігівські активісти (зокрема, Медіа-центр «Моє місто», а підтримали ГО «Молодь Демократичного альянсу», товариство «Просвіта» та Єдиний волонтерський центр у Чернігові).

Упродовж двох тижнів прочитані книги, що припадали пилом на полицях у домашніх бібліотеках, можна було приносити за певними адресами товариства «Просвіта» (вул. Воровського, 10), Єдиного волонтерського центру (вул. Полуботка, 70), залишати біля вахтера в центральному корпусі Чернігівського педагогічного університету.

До акції підключилися відомі письменники і журналісти, музиканти та викладачі вишів, студенти та пенсіонери. Загалом чернігівці зібрали понад півтисячі видань. Серед них – українська та світова класика (багато цікавих видань!). За досить помірну ціну на благодійному ярмарку можна буде придбати твори відомих російських письменників Тургенєва, Достоєвського, Буніна, дослідження Віктора Суворова, детективи Донцової та Марініної. Жанрове розмаїття зібраних книжок вражає (серед ниє є і рідкісні)!

Організатори акції сподіваються, що чернігівські письменники та краєзнавці, що видають книги, підтримають цю ініціативу та прийдуть на Алею героїв 20 серпня, аби чернігівці змогли взяти у них автографи та сфотографуватися з митцями. Всі кошти за продані книги підуть на психологічну підтримку родин воїнів, адже в багатьох з них залишилися самотні мами, маленькі діти. Книги, не викуплені чернігівцями, організатори передадуть до бібліотеки Чернігівського військового госпіталю.
 

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.