З Чернігівщини в зону АТО відправлено черговий вантаж із благодійною допомогою
У рамках програми «Підтримаємо армію разом» мешканці Чернігівщини продовжують надавати суттєву допомогу українським військовослужбовцям, які виконують завдання в рамках антитерористичної операції. Черговий вантаж із благодійною допомогою відправлено в зону АТО.
Крім продуктів харчування та інших речей для забезпечення потреб особового складу, українські військові отримали модернізований автомобіль «УАЗ». Він використовуватиметься в якості машини швидкої допомоги та перевезення особового складу. Для наших вояків її придбали патріотично налаштовані громадяни за ініціативи голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Івашка.
— Українські військові виконують важливі завдання в рамках АТО. Постійно потрібно перевозити бійців, харчі, інші речі. Тому золоті руки майстрів замінили всі агрегати автомобіля, аби в найкоротші терміни він був у найкращому стані та допомагав захисникам держави, — повідомив Володимир Івашко.
Він висловив особливу подяку за технічне переоснащення автомашини чернігівському підприємству «Хуртовня».
Останні новини Чернігівщини
Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32
В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».
7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48
З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.
За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22
За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.