Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 22:17:31

З особистого прийому прокурора: багатодітна мати з Семенівщини просить справедливості у призначенні їй соціальної допомоги

17.09.2014   07:40

Під час роботи виїзної приймальні прокурора області в Семенівці до нього звернулась місцева жителька, мати шістьох дітей. Жінка просила прокурорського втручання в ситуацію з позбавленням її державної допомоги, яка виплачується малозабезпеченим і багатодітним.

За зверненням багатодітної матері прокуратурою району було проведено перевірку обставин її справи в управлінні соціального захисту населення Семенівської райдержадміністрації.

Встановлено, що відмова цій жінці в призначенні соціальної допомоги її малозабезпеченій сім’ї та їй як матері шістьох дітей, хоч і була формально обґрунтованою, проте супроводжувалась рядом порушень Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та інших нормативно-правових актів щодо надання державної соціальної допомоги.

Зокрема, було порушено право громадянки на оскарження у встановлений строк прийнятого не на її користь рішення. Не було проведено і всебічного консультування заявниці, яке, імовірно, могло б уберегти її від непорозумінь, які виникли.

На виявлені порушення чинного законодавства України прокурором району начальнику управління соціального захисту населення Семенівської райдержадміністрації внесено подання з вимогою невідкладно відновити порушене право багатодітної матері та притягти винних осіб до дисциплінарної відповідальності.
 

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ