Військовим керівництвом прийнято рішення про передислокацію 13 та 41 батальйонів територіальної оборони до Чернігівської області
На численних зустрічах з головою ОДА родичі бійців вимагали провести ротацію батальйонів територіальної оборони, які вже кілька місяців перебувають у зоні АТО.
До речі, військовим керівництвом відмічалось, що ці військові формування гідно виконували бойові завдання.
- Минулого тижня я особисто говорив про необхідність провести ротацію 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони з Міністром оборони України, керівниками Генерального штабу Збройних Сил України. У результаті, військове керівництво прийняло рішення про передислокацію батальйонів до Чернігівської області, - сказав голова ОДА Володмир Івашко.
Керівництво Генерального штабу також окремим листом на ім`я голови ОДА висловили вдячність всім жителям області за допомогу у підготовці 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони та постійну турботу про них під час виконання завдань.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.