Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 08:49:16

На прийом до прокурора області можна прийти не тільки в Чернігові

15.09.2014   16:56

… Жителька Городні багато років пропрацювала в шкідливих умовах на місцевому заводі "Агат", але тепер не може добитися від підприємства довідки про це.

Довідка потрібна для призначення їй пільгової пенсії. На письмові звернення жінки раз у раз надаються довідки зі зміненою назвою підприємства-роботодавця. І за тим документом пенсії їй нарахувати не можуть.

З такою скаргою жінка прийшла у п'ятницю, 12 вересня, на особистий прийом прокурора Чернігівської області, який проводився в м. Городня.

Тепер вона має надію на вирішення своєї проблеми. Прокурором області доручено провести перевірку за зверненням заявниці та вжити заходів реагування. У її випадку таким заходом може бути, зокрема, пред'явлення прокуратурою до суду в інтересах громадянки цивільного позову про зобов'язання видати необхідний документ.

Така ж можливість викласти свої скарги особисто керівнику прокурори області, не приїжджаючи до обласного центру, є і в жителів інших районів Чернігівщини. Виїзди до районів з метою проведення особистого прийому громадян прокурором області Володимиром Стеценком здійснюються щотижнево.

За можливості, прийом громадян проводиться не тільки в райцентрі, а і в одному або кількох селах цього району.

Наприкінці минулого тижня, в п'ятницю, Володимир Стеценко приймав громадян в м. Городня, на позаминулому тижні - в м. Семенівка. Наступний такий виїзд планується 19 вересня до Сосниці та Коропа. Записатися на прийом можна в прокуратурах цих районів.

Про день і час роботи виїзної приймальні керівництва прокуратури області для жителів району заздалегідь даються оголошення в місцевих засобах масової інформації та через сільські й селищні ради.


Довідково:
У прокуратурі Чернігівської області, що в обласному центрі (м. Чернігів, вул. Князя Чорного, 9) особистий прийом громадян прокурором області проводиться по вівторках, з 14-00 до 21-00. Записатися треба заздалегідь. З усіма питаннями щодо прийому громадян можна звертатися за тел. (0462) 69-98-82 в робочий час щоденно.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 квітня по 8:00 19 квітня 2021 року.

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину 08:16

Компенсацію у розмірі 8 тисяч гривень зможуть отримати підприємці та наймані працівники з регіонів "червоної" зони. При цьому їх вид діяльності має відповідати переліку КВЕД, який затвердив Кабмін.

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди 08:03

За активної участі органів прокуратури Чернігівщини виконано рішення Чернігівського окружного адміністративного суду за позовом Прилуцької місцевої прокуратури про визнання протиправною бездіяльність Линовицької селищної ради щодо набуття права власності на греблю, розташовану на місцевому ставку.

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців 07:54

У місті Бахмач поліцейські виявили та затримали групу осіб, які під виглядом працівників комунальної служби проникли до житла місцевої пенсіонерки та викрали заощадження. Під час складання матеріалів один зі спільників спробував за хабар уникнути відповідальності.