Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 15:38:39

На прийом до прокурора області можна прийти не тільки в Чернігові

15.09.2014   16:56

… Жителька Городні багато років пропрацювала в шкідливих умовах на місцевому заводі "Агат", але тепер не може добитися від підприємства довідки про це.

Довідка потрібна для призначення їй пільгової пенсії. На письмові звернення жінки раз у раз надаються довідки зі зміненою назвою підприємства-роботодавця. І за тим документом пенсії їй нарахувати не можуть.

З такою скаргою жінка прийшла у п'ятницю, 12 вересня, на особистий прийом прокурора Чернігівської області, який проводився в м. Городня.

Тепер вона має надію на вирішення своєї проблеми. Прокурором області доручено провести перевірку за зверненням заявниці та вжити заходів реагування. У її випадку таким заходом може бути, зокрема, пред'явлення прокуратурою до суду в інтересах громадянки цивільного позову про зобов'язання видати необхідний документ.

Така ж можливість викласти свої скарги особисто керівнику прокурори області, не приїжджаючи до обласного центру, є і в жителів інших районів Чернігівщини. Виїзди до районів з метою проведення особистого прийому громадян прокурором області Володимиром Стеценком здійснюються щотижнево.

За можливості, прийом громадян проводиться не тільки в райцентрі, а і в одному або кількох селах цього району.

Наприкінці минулого тижня, в п'ятницю, Володимир Стеценко приймав громадян в м. Городня, на позаминулому тижні - в м. Семенівка. Наступний такий виїзд планується 19 вересня до Сосниці та Коропа. Записатися на прийом можна в прокуратурах цих районів.

Про день і час роботи виїзної приймальні керівництва прокуратури області для жителів району заздалегідь даються оголошення в місцевих засобах масової інформації та через сільські й селищні ради.


Довідково:
У прокуратурі Чернігівської області, що в обласному центрі (м. Чернігів, вул. Князя Чорного, 9) особистий прийом громадян прокурором області проводиться по вівторках, з 14-00 до 21-00. Записатися треба заздалегідь. З усіма питаннями щодо прийому громадян можна звертатися за тел. (0462) 69-98-82 в робочий час щоденно.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці" 12:38

27 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 12:21

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині 12:10

Захист на території області законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян – спільна мета владних та правоохоронних органів області. Для цього має бути тісна взаємодія і обмін інформацією між структурами, відповідальними за ці процеси.

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки 11:57

Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями 11:42

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.