Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 08:58:10

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

15.09.2014   13:29

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 13 вересня по 08 годину 14 вересня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 14 пожеж, з яких 7 в житловому секторі, 1 інша та 6 сухої трави. Врятовано 1 людину.
 
1. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Браниця О  13 год. 00 хв. сталася пожежа дровника. Вогнем знищено будівлю та 5 куб. м дров. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 1 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.
 
2. Пожежа сухої трави м. Чернігів, вул. Малиновського О 13 год. 19 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі
250 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
3. Пожежа сухої трави м. Ічня, вул. Жадьківська О 13 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
4. Пожежа сухої трави біля м. Борзна О 13 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі
5 тис. кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
5. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Соколівка О 14 год. 30 хв. сталася пожежа господарчої будівлі та лазні в господарстві гр.Б., та пожежа господарчої будівлі в господарстві гр.Н. Вогнем знищено будівлю та лазню в господарстві гр.Б., знищено покрівлю та перекриття господарчої   будівлі, пошкоджено стіни в господарстві гр.Н. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
 
6. Пожежа сухої трави Прилуцький район, с. Полова О 15 год. 00 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 4 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
7. Пожежа м. Чернігів, вул. Старобілоуська О  15 год. 15 хв. сталася пожежа будівлі для зберігання сміттєвих контейнерів.
Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 6 кв. м. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
 
8. Пожежа сухої трави біля м. Мена О 15 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
9. Пожежа в житловому секторі Сосницький район, с. Філонівка О  15 год. 22 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем гр. Ф., 1928 р.н. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
 
10. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Развинівка О 17 год. 40 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено веранду та покрівлю будинку. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
 
11. Пожежа в житловому секторі смт Варва, вул. Некрасова О 17 год. 42 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 10 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
 
12. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Киїнка О 20 год. 21 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
13. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, с. Линовиця О 22 год. 10 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено ліжко та домашні речі. Причина - необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 35 000 грн.
 
14. Пожежа в житловому секторі м. Ічня, вул. Піонерська О  04 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю. Причина та збитки встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 квітня по 8:00 19 квітня 2021 року.

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину 08:16

Компенсацію у розмірі 8 тисяч гривень зможуть отримати підприємці та наймані працівники з регіонів "червоної" зони. При цьому їх вид діяльності має відповідати переліку КВЕД, який затвердив Кабмін.

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди 08:03

За активної участі органів прокуратури Чернігівщини виконано рішення Чернігівського окружного адміністративного суду за позовом Прилуцької місцевої прокуратури про визнання протиправною бездіяльність Линовицької селищної ради щодо набуття права власності на греблю, розташовану на місцевому ставку.

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців 07:54

У місті Бахмач поліцейські виявили та затримали групу осіб, які під виглядом працівників комунальної служби проникли до житла місцевої пенсіонерки та викрали заощадження. Під час складання матеріалів один зі спільників спробував за хабар уникнути відповідальності.