Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 15:48:26

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

15.09.2014   13:29

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 13 вересня по 08 годину 14 вересня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 14 пожеж, з яких 7 в житловому секторі, 1 інша та 6 сухої трави. Врятовано 1 людину.
 
1. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Браниця О  13 год. 00 хв. сталася пожежа дровника. Вогнем знищено будівлю та 5 куб. м дров. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 1 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.
 
2. Пожежа сухої трави м. Чернігів, вул. Малиновського О 13 год. 19 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі
250 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
3. Пожежа сухої трави м. Ічня, вул. Жадьківська О 13 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
4. Пожежа сухої трави біля м. Борзна О 13 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі
5 тис. кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
5. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Соколівка О 14 год. 30 хв. сталася пожежа господарчої будівлі та лазні в господарстві гр.Б., та пожежа господарчої будівлі в господарстві гр.Н. Вогнем знищено будівлю та лазню в господарстві гр.Б., знищено покрівлю та перекриття господарчої   будівлі, пошкоджено стіни в господарстві гр.Н. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
 
6. Пожежа сухої трави Прилуцький район, с. Полова О 15 год. 00 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 4 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
7. Пожежа м. Чернігів, вул. Старобілоуська О  15 год. 15 хв. сталася пожежа будівлі для зберігання сміттєвих контейнерів.
Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 6 кв. м. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
 
8. Пожежа сухої трави біля м. Мена О 15 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
9. Пожежа в житловому секторі Сосницький район, с. Філонівка О  15 год. 22 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина - необережне поводження з вогнем гр. Ф., 1928 р.н. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
 
10. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Развинівка О 17 год. 40 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено веранду та покрівлю будинку. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
 
11. Пожежа в житловому секторі смт Варва, вул. Некрасова О 17 год. 42 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 10 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
 
12. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Киїнка О 20 год. 21 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
 
13. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, с. Линовиця О 22 год. 10 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено ліжко та домашні речі. Причина - необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 35 000 грн.
 
14. Пожежа в житловому секторі м. Ічня, вул. Піонерська О  04 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю. Причина та збитки встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці" 12:38

27 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 12:21

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині 12:10

Захист на території області законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян – спільна мета владних та правоохоронних органів області. Для цього має бути тісна взаємодія і обмін інформацією між структурами, відповідальними за ці процеси.

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки 11:57

Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями 11:42

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.