Чернігівський район: ліквідовано пожежу самозанесених лісових насаджень та настилу в лісі
11 вересня о 13:40 до оперативно-координаційного центру обласного управління ДСНС надійшло повідомлення про загоряння настилу в лісовому масиві поблизу с. Якубівка Чернігівського району.
На місце події оперативно прибуло три відділення пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС, пожежна команда і тарктор з плугом райагролісгоспу.
Вогнеборці о 14:41 локалізували, а о 16:37 остаточно ліквідували пожежу. Завдяки професійним і злагодженим діям рятувальників та працівників лісового господарства врятовано 20 га лісу. В результаті пожежі вогнем пошкоджено 0,5 га настилу в лісі та 20 га самозанесених лісових насаджень на території земель Шестовицької сільської ради.
Ймовірною причиною пожежі послужило необережне поводження з вогнем одних з відвідувачів лісового масиву. На місці пригоди працювала мобільно-оперативна група Упралвіння ДСНС у Чернігівськійобласті.
У зв’язку з цим, рятувальники ДСНС України звертаються до населення з проханням бути вкрай обережними під час відвідування та відпочинку в лісопаркових зонах. За умови сухої погоди розпалене багаття, кинутий непогашений сірник або недопалок можуть стати причиною великого лиха.
Останні новини Чернігівщини

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.
У Чернігівській політехніці нагородили призерів чемпіонату області з футболу 10:17
Сьогодні в Національному університеті «Чернігівська політехніка» свої нагороди отримали команди-призери та кращі гравці обласного чемпіонату, який нещодавно провели серед футбольних клубів Чернігівщини.
Дотримання трудового законодавства в умовах мораторію: позиція Держпраці 10:05
Дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізація трудових відносин – тема сьогоднішньої онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
ВПО та жителі прифронтових територій можуть скористатися компенсацією на придбання житла за програмою єОселя 09:14
Десятого вересня набрала чинності постанова, якою Кабінет Міністрів України розширив доступ до програми єОселя для внутрішньо переміщених осіб та жителів прифронтових територій. Сам механізм запрацює упродовж декількох днів, коли банки врегулюють обмін інформацією з Пенсійним фондом України.

15 вересня: цей день в Україні і світі 09:13
ДЕНЬ 1300 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1300 RUSSIAN AGRESSION