Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 01:14:50

Пріоритети створення та модернізації вітчизняного озброєння та військової техніки в центрі уваги учасників 14-ї науково-технічної конференції на Чернігівщині

13.09.2014   11:15

У Чернігові, на базі Державного науково-випробувального центру ЗС України завершилася науково-технічна конференція під назвою "Створення та організація озброєння і військової техніки в сучасних умовах".

У заході, який в історії Збройних Сил України відбувся вже чотирнадцятий раз та вперше на Чернігівщині, взяли участь командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Юрій Байдак, представники Воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗС України, державного концерну "Укроборонпром", військово-промислового комплексу України, провідних науково-дослідних установ і підприємств держави.

Учасники конференції упродовж двох днів на семи секціях обговорювали тематику розробки і модернізації озброєння та військової техніки, актуальні проблеми їх випробувань і сертифікації, питання розробки засобів забезпечення пошуково-рятувальних, десантних та спеціальних операцій, випробування і експлуатація засобів ураження та систем управління зброєю, створення та застосування безпілотних авіаційних комплексів, тренажерних систем, автоматизованих систем управління, бойового обладнання, радіотехнічних та радіолокаційних комплексів, а також випробування вимірювальних систем.

- Зразки авіаційної техніки, на якій сьогодні піднімаються в небо наші військові льотчики, розроблялися ще за часів Радянського Союзу. Система захисту, яка на них стоїть, не відповідає вимогам теперішнього часу. Тож ми активно переходимо на нові стандарти та даємо старт новим програмам. Сучасне військове озброєння можна модернізувати і виготовляти в Україні. Вітчизняна промисловість здатна випускати і створювати якісну та більш дешевшу оборонну продукцію, - запевнив командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Юрій Байдак.

Крім цього, фахівці активно обмінювалися досвідом наукової та науково-технічної діяльності, аналізували рекомендації щодо шляхів негайного вирішення наявних проблемних питань та з'ясовували що в перспективі потрібно закуповувати для війська.
   
Варто зазначити, що за здійснення в стислі терміни передислокації Державного науково-випробувального центру з тимчасово окупованого Криму до Чернігова, збереження наукового потенціалу цієї структури та безперервності роботи в складних умовах генерал-полковник Юрій Байдак вручив керівництву і кращим військовослужбовцям центру пам'ятні сувеніри та відзнаки Повітряних Сил Збройних Сил України.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.