Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 12:11:11

Звернення Державної екологічної інспекції у Чернігівській області до громадян Чернігівської області

08.09.2014   12:16Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області повідомляє, що 31 липня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "про державний бюджет України на 2014 рік".

Цим законом регламентується скорочення видатків на зарплату державних службовців у розмірі 70% та пропонується здійснювати заходи щодо оптимізації штатної чисельності працівників, надавати працівникам відпустки без збереження заробітної плати, встановити для працівників режим роботи на умовах неповного робочого часу, зменшити або скасувати стимулюючі виплати, підвищення посадових окладів, зменшити надбавки і доплати, які встановлені у граничних розмірах, переглянути укладені договори на придбання товарів, робіт, послуг, тощо.

Також, відповідно до абзацу п'ятнадцятого підпункту 8 пункту 1 (стаття Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік") Закону України від 31.07.2014 № 1622 "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік" перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня-грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявою суб'єкта господарювання щодо його перевірки.

Міністрів України надати роз'яснення стосовно процедури внесення проектів розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо надання дозволу проведення перевірок підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, а також вирішити питання щодо термінів виконання розгляду вищезазначених звернень, що надходять на адресу Держекоінспекції України та її територіальних органів, станом на 29.08.2014 відповідь не надана.

У зв'язку з важкими умовами праці, що склалися на сьогодні, звертаємося та закликаємо громадян Чернігівської області дбати про наше довкілля - про наш "Дім"! Лише від нас з вами, від нашого свідомого ставлення та раціонального використання природних ресурсів залежить стан довкілля. Втратити природний баланс та рівновагу в довкіллі - дуже легко та швидко, відновлювати доведеться довго та важко…

Пам'ятайте! Природа не збереже нас, якщо ми самі не будемо її берегти! Тому сподіваємося на Ваше розуміння ситуації та подальшу підтримку.

Збережемо довкілля для нащадків!


З повагою, Колектив Держекоінспекції у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:05

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка 11:56

28 листопада об 19:10 до Служби порятунку "101" у смт Срібне від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що в межах районного центру у озері Графське знаходиться тіло людини.

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн 11:42

У рамках проєкту етер "Бібліотайм" відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн. Тема заходу "Музика листопада".

Патрульні оперативно розшукали підлітка, що втік з лікарні

Патрульні оперативно розшукали підлітка, що втік з лікарні 11:02

Суботнього дня патрульні екіпажі отримали інформацію, що з травматологічного відділення обласної дитячої лікарні самовільно пішов пацієнт – 17-річний хлопець, який перебував на лікуванні.

Племпідприємство планує займатися переробкою сировини

Племпідприємство планує займатися переробкою сировини 10:54

ПрАТ «Чернігівське племпідприємство» в селі Довжик на виробляє за добу 26 т молока класу «екстра», яке здає компанії PepsiCo. Але в майбутньому планує самостійно зайнятися переробкою сировини.