Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 січня, 10:22:26

Звернення Державної екологічної інспекції у Чернігівській області до громадян Чернігівської області

08.09.2014   12:16Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області повідомляє, що 31 липня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "про державний бюджет України на 2014 рік".

Цим законом регламентується скорочення видатків на зарплату державних службовців у розмірі 70% та пропонується здійснювати заходи щодо оптимізації штатної чисельності працівників, надавати працівникам відпустки без збереження заробітної плати, встановити для працівників режим роботи на умовах неповного робочого часу, зменшити або скасувати стимулюючі виплати, підвищення посадових окладів, зменшити надбавки і доплати, які встановлені у граничних розмірах, переглянути укладені договори на придбання товарів, робіт, послуг, тощо.

Також, відповідно до абзацу п'ятнадцятого підпункту 8 пункту 1 (стаття Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік") Закону України від 31.07.2014 № 1622 "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік" перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня-грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявою суб'єкта господарювання щодо його перевірки.

Міністрів України надати роз'яснення стосовно процедури внесення проектів розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо надання дозволу проведення перевірок підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців, а також вирішити питання щодо термінів виконання розгляду вищезазначених звернень, що надходять на адресу Держекоінспекції України та її територіальних органів, станом на 29.08.2014 відповідь не надана.

У зв'язку з важкими умовами праці, що склалися на сьогодні, звертаємося та закликаємо громадян Чернігівської області дбати про наше довкілля - про наш "Дім"! Лише від нас з вами, від нашого свідомого ставлення та раціонального використання природних ресурсів залежить стан довкілля. Втратити природний баланс та рівновагу в довкіллі - дуже легко та швидко, відновлювати доведеться довго та важко…

Пам'ятайте! Природа не збереже нас, якщо ми самі не будемо її берегти! Тому сподіваємося на Ваше розуміння ситуації та подальшу підтримку.

Збережемо довкілля для нащадків!


З повагою, Колектив Держекоінспекції у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Десна - Нефтчі 2:1

Десна - Нефтчі 2:1 10:18

В першому контрольному поєдинку на зборах в Туреччині Десна виборола перемогу з рахунком 2:1.

На кордоні вилучили старовинну книгу

На кордоні вилучили старовинну книгу 10:11

В міжнародному залізничному пункті пропуску «Горностаївка», на виїзд з України оформлявся потяг «Київ - С. Петербург».

Платникам податків Чернігівщини з державної казни відшкодовано понад 1,1 млрд грн ПДВ

Платникам податків Чернігівщини з державної казни відшкодовано понад 1,1 млрд грн ПДВ 10:01

Протягом 2019 року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області проведено камеральні перевірки 248 суб’єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ.

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 642 млн грн

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 642 млн грн 09:56

Примусове виконання рішень судів є завершальною стадією судового провадження, у ході якого досягається мета всього процесу реалізації представницьких повноважень прокурора. Відтак, органами прокуратури області забезпечується постійний контроль за виконанням судових рішень, постановлених за позовами відомства.