Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 07 вересня по 08 годину 08 вересня 2014 року
Пожежі: зареєстровано 6 пожеж, з яких 2 в житловому секторі, 1 на транспорті, 2 в екологічних природних системах та 1 інша.
1. Пожежа на транспорті автодорога біля смт Козелець О 12 год. 22 хв. сталася пожежа автомобіля з причепом "Mercedes Actros". Вогнем знищено автомобіль та вантаж (пакувальний папір). Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
2. Пожежа сухої трави Козелецький район, біля с. Жуківщина О 13 год. 29 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,4 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
3. Пожежа в житловому секторі Прилуцький район, с. Удайці О 18 год. 10 хв. сталася пожежа господарчої споруди. Вогнем пошкоджено оздоблення стіни на площі 2 кв. м та майно. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 1 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5 000 грн.
4. Пожежа м. Чернігів, Червоногвардійська О 18 год. 25 хв. сталася пожежа сміття в неексплуатуємій будівлі. Вогнем знищено сміття на площі 4 кв. м. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.
5. Пожежа в житловому секторі Срібнянський район, с. Дігтярі О 20 год. 30 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 27 кв. м та майно. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 4 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 120 000 грн.
6. Пожежа сміття Чернігівський район, біля с. Березанка О 05 год. 30 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 80 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
Інші повідомлення:
07.09.2014 року о 23 год. 19 хв. по лінії "101" надійшло анонімне повідомлення про можливі вибухи в будівлях розважальних закладів м. Чернігова (нічні клуби "Даймонд", "Річмонд" та кафе "Розмарин"). Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалися відділення 2 ДПРЧ, 3 ДПРЧ та ПРЧ АРЗ СП (3 одиниці техніки, 12 чоловік особового складу). Інформація за даним фактом не підтвердилась.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.