Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:57:38

Поранені та травмовані під час АТО бійці отримують кваліфіковану медичну допомогу у Чернігівському військовому госпіталі

04.09.2014   16:33

На Чернігівщині у військовому госпіталі продовжують курс лікування поранені військовослужбовці Збройних Сил України,

які були переведені та доставлені до військово-медичної установи з лікувальних закладів зони проведення антитерористичної операції.

За словами керівника госпіталю полковника медичної служби Олександра Слєсаренка, протягом останніх двох місяців вже майже 120 бійців, поранених у зоні АТО, отримали кваліфіковану допомогу від чернігівських військових лікарів.

- Більшість військовослужбовців до нас потрапляє з осколковими пораненнями після вибуху мін, снарядів чи гранат. Таких пацієнтів доводиться оперувати по кілька разів. Крім цього, проводимо комплексне лікування з бійцями, які мають ускладнення після бойових поранень. Передусім це військовослужбовці з ураженими кінцівками. Усі поранені повністю забезпечені всіма необхідними ліками та речами, - розповів полковник медичної служби Олександр Слєсаренко.

Начальник госпіталю повідомив, що колективу військових медиків вдалося зберегти всю діагностичну і лікувальну потужність: є комп'ютерний томограф, ультразвукове та ендоскопічне обладнання.

- Основна задача для нас - щоденно надавати необхідну медичну допомогу всім пораненим і рятувати життя українським воїнам, - підсумував начальник Чернігівського військового госпіталю.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини