Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 09:42:44

Прокуратура захистила право пенсіонерки на спадкове майно

04.09.2014   16:15

Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних та кримінальних справ підтверджено правомірність вимог прокурора щодо поважності причин пропуску строку для прийняття спадщини інвалідом другої групи, яка проживає в іншій області.

Про смерть сестри, уродженки м. Чернігова, громадянці С., яка проживала на території Кіровоградської області, стало відомо лише через два роки. У зв'язку з тяжким станом здоров'я та тривалим перебуванням на лікуванні у закладах охорони здоров'я, остання не змогла своєчасно прийняти спадщину.

До складу спадкового майна увійшла квартира в одному з найпривабливіших районів м. Чернігова. При цьому, відразу після смерті спадкодавиці до відповідних органів із заявою про прийняття спадщини на підставі підробленого заповіту звернувся громадянин Г.

Завдяки активній позиці прокурора рішенням апеляційного суду області, залишеним в силі касаційною інстанцією, поновлено право пенсіонерки на квартиру.

За фактом підробки заповіту внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, триває досудове слідство.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.