Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 09:33:46

За управління автотранспортом попри заборону суду настає кримінальна відповідальність

04.09.2014   10:08

Органами прокуратури Чернігівської області проводяться перевірки дотримання законодавства при виконанні судових рішень щодо позбавлення права керування транспортними засобами. У ході перевірок виявлено більше десяти фактів документально підтверджених порушень цієї судової заборони.

Зокрема, мешканець м. Щорс у минулому в стані алкогольного сп’яніння скоїв ДТП зі смертельними наслідками, за що і був засуджений до позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами. Але належних висновків для себе не зробив, після відбуття основного покарання знову сів за кермо — і знову напідпитку. Можливим негативним наслідкам такої їзди запобігли працівники ДАІ, які своєчасно затримали правопорушника.

За керування автотранспортним засобом у стані сп’яніння та без документів порушник поніс передбачену законом адміністративну відповідальність.

За скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу України (невиконання судового рішення), вироком Щорського районного суду від 20 серпня його засуджено до штрафу в розмірі 8500 гривень.

***
Прокуратурою м. Чернігова зареєстровано кримінальне провадження за аналогічним фактом невиконання судового рішення, мешканцем обласного центру. Це провадження зараз перебуває на розгляді суду.

***
По інших виявлених випадках зараз йде досудове розслідування.
Робота з виявлення подібних фактів продовжується.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.