Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:50:42

Суспільство вимагає прозорості влади

04.09.2014   07:32Агенцiя

3 вересня представники громадянського суспільства Чернігівщини представили постійно діючу систему громадського контролю над місцевою владою і політиками, що буде демонструвати справжній рівень їхньої відповідальності перед громадянами і виборцями Чернігівщини.

Після революції гідності запит на прозору й ефективну владу великий як ніколи. Активна громадськість шукає шляхи до реалізації реального контролю державних органів влади, що унеможливить корупційні схеми.

Механізм електронної демократії у вигляді Інтернет - ресурсу, на якому прості громадяни зможуть публічно висловлювати свою думку про того чи іншого чиновника, посадову особу або політика, нині є чи не єдиним виходом в даній ситуації.

Випускники Школи молодого Лідера, що побували в Польщі та Естонії, побачили на практиці, як громадськість контролює владу через електронні ресурси. Так і виникла ідея створити сайт «Люстрація та Антикорупція», де всі громадяни могли б слідкувати за діяльністю осіб, що впливають на політику в регіоні.

Олександр Підгорний, Сергій Нестеренко, Олексій Француз, Роман Васько, Корнієнко Микита познайомили представників ЗМІ та представників громадськості з особливостями роботи сайту та підкреслили, що наразі ресурс не отримує жодного фінансування, а розробники не належать до жодних політичних сил.

Заведено досьє вже на 67 осіб, серед яких є представники різних політичних сил, як провладних, так і опозиційних, правоохоронних органів – міліції, прокуратури, судів, чиновників різного рангу, депутатів обласного та міського рівнів, посадових осіб. Користувачі мають можливість додавати інформацію щодо корупційних діянь з боку конкретних осіб та відповідності певних осіб розроблених критеріїв. Вся інформація буде проходити модерацію, перевірку та розміщуватися на сайті.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини