На Дніпрі застрелено рибалку. Досудове розслідування передане до слідчого відділу прокуратури області
Першого вересня в Чернігівському районі області, на ділянці р. Дніпро між с. Пустинки та с. Мньов, при обставинах, які будуть з’ясовуватися в ході досудового розслідування в кримінальному провадженні, рибалка одержав наскрізне вогнепальне поранення грудної клітини. Через день поранений — мешканець м. Ніжина — помер у лікарні.
За однією з версій, постріл міг бути здійснений при застосуванні табельної зброї працівником Держрибохорони: при огляді човна рибалки виявлено та вилучено характерну для такої зброї кулю.
Обставини події наразі з’ясовуються. Розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (вбивство).
У зв’язку з тим, що слідчим шляхом має бути перевірена і версія про участь у події співробітника правоохоронного органу, досудове розслідування передано слідчому відділу прокуратури області.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.