Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 16:12:38

Міський голова Чернігова пішов у відпустку за власний рахунок

03.09.2014   07:45

Чернігівський міський голова Олександр Соколов з метою економії бюджетних коштів пішов у відпуску за власний рахунок.

Згідно з розпорядженням, відпустка керівника міста без збереження заробітної плати триватиме 15 календарних днів із 2 вересня. Між тим, міський голова запевнив, що координуватиме ситуацію у місті і буде у курсі справ життя територіальної громади Чернігова.

Як повідомлялося раніше, добровільні відпустки за власний рахунок для працівників бюджетної сфери Чернігова є вимушеним кроком і стосуються усіх без винятку. Адже в обласному центрі до кінця року на виплату заробітних плат працівникам бюджетної сфери не вистачає два місячні фонди зарплат (60,8 млн. грн.).

"Коштів на заробітну плату не вистачає усій бюджетній сфері, а не тільки освіті і медицині. Тому у вимушені відпустки до кінця року підуть і працівники міської ради, у тому числі й міський голова", - пояснив О.Соколов.
 

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини