Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 вересня, 22:10:43

Володимир Івашко: Право дітей на освіту, турбота про їхнє майбутнє – одне з пріоритетних завдань влади

01.09.2014   18:15

1 вересня 612 шкіл Чернігівщини гостинно відчинили двері перед школярами. Всього в області сьогодні сіли за парти 90 тисяч учнів, 9 тисяч з них – вперше.

Новий навчальний рік розпочинається у непростий історичний час, проте завдання керівників освітніх закладів і кожного вчителя залишається незмінним – наповнити повноцінним змістом кожний навчальний заклад, кожний проведений урок.

За словами голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка, перед педагогами зараз стоїть надзвичайно важливе завдання – не лише дати дітям знання, а й виховати високоосвічених, патріотично свідомих громадян.

— Важливою запорукою успішної підготовки молоді до життя має стати передача їй позитивного досвіду попередніх поколінь, звичаїв, традицій. Вони є основою для утвердження у свідомості учнів моральних цінностей, притаманних українському народові, — наголошує Володимир Івашко.

У новому навчальному році заклади школи області відвідуватимуть майже 250 дітей переселенців зі Сходу та Криму. Очільник області наголошує: цих дітей необхідно взяти під особливий контроль та зробити все можливе, щоб вони не почувалися самотніми.

В цілому ж навчальний рік обіцяє бути напруженим. Першочергове завдання — підготовка до нового опалювального сезону в умовах значного скорочення споживання природного газу.

Забезпечення закладів та установ освіти твердими видами палива, заходи щодо зменшення споживання природного газу на 30% та запровадження сучасних енергозберігаючих технологій знаходиться на контролі обласної та районної влади. Вимога одна – взимку в школі має бути тепло.

– Керівництво обласної держадміністрації знає усі „больові точки” галузі та постійно працює над пошуком шляхів поліпшення справ по кожному з проблемних напрямків. За умови об’єднання зусиль батьківської, педагогічної громадськості, залучення спонсорської допомоги, грамотного керівництва навіть у складних обставинах можна забезпечити оперативне вирішення існуючих проблем, — підкреслює Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному 15:07

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в смт Березна, внаслідок якої загинула 66-річна чернігівка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру 14:53

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року 21 вересня було встановлено Міжнародний день миру.

АНОНСИ ПОДІЙ