Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 15:03:16

Відтепер реєстрація депутатів буде проводитися за індивідуальними картками

30.08.2014   11:59Агенцiя

Зміни та доповнення до Регламенту міської ради 6 скликання обговорювала робоча група під головуванням секретаря Чернігівської міської ради Владислава Кухаря.

Найбільшу дискусію викликали питання щодо електронної реєстрації депутатів перед пленарним засіданням, проведення голосування, підбиття його підсумків.

Відтепер реєстрація депутатів буде проводитися за індивідуальними картками, що будуть зберігатися у відділі сприяння діяльності депутатів.

«У разі зберігання картки особисто депутатом він несе за неї персональну відповідальність», — наголосила начальник відділу сприяння діяльності депутатів міськради, голова постійної комісії з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту міської ради Людмила Скоробагатько.

Учасники засідання також зауважили, що голосувати можна буде тільки особисто, використовувати картку іншого депутата заборонено. Робоча група також дискутувала з приводу того, чи потрібно мати в наявності дублікат картки, аби не позбавляти депутата права голосу в разі втрати або механічного пошкодження картки.

Робоча група вважає за доцільне прописати в Регламенті Чернігівської міської ради запасний варіант голосування в разі збою електронної системи, а саме — поіменний. Тож робота сесії відбудеться навіть у разі тимчасової відсутності електрики чи іншого мережевого збою.

Щоб не допустити неузгодженості із законодавчою базою, проект рішення щодо змін до Регламенту міської ради буде переглянуто спеціалістами юридичного відділу та винесено на розгляд міської ради.


http://vid.cn.ua/content/view/10990/65/

 

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року