Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 жовтня, 00:21:43

Напрями використання додаткових коштів

30.08.2014   11:53

У ході дослідження першочергового спрямування можливих додаткових коштів респондентам Чернігівської області було запропоновано визначити три пріоритетні напрямки їх використання.

За умови значного збільшення доходів половина домогосподарств спрямували б додаткові кошти в першу чергу на поліпшення житлових умов та відпочинок; 45–40% – на лікування та придбання побутової техніки; третина – на купівлю одягу, взуття й покращення харчування; 18,4% – на накопичення; 12,4% – на придбання автомобіля, 10,5% – на отримання освіти.

У порівнянні з минулорічним опитуванням збільшилися частки домогосподарств, які б спрямували додаткові кошти на придбання побутової техніки, відпочинок, поліпшення харчування, придбання автомобіля, а зменшилися – на накопичення, лікування, придбання одягу та взуття, освіту.

За результатами дослідження думки респондентів щодо найбільших соціальних та особистих цінностей усі групи домогосподарств основним пріоритетом вказали здоров’я (77,7%), другим – сім’ю та дітей (57,6%), третім – матеріальний добробут (33%).
 

Останні новини Чернігівщини

Сприяв ворогу у здійсненні збройної агресії проти України 22:18

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури 30.09.2022 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Буянки Чернігівського району за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану та незаконного зберігання вибухових речовин без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України).

Трофейна російська техніка тепер захищатиме чернігівську землю 22:13

Вісімнадцять одиниць ворожої техніки стали трофеями військовослужбовців оперативного командування «Північ» під час активної фази оборони обласного центру.

Нарубали лісу на 3 мільйони 22:01

Завдали державі збитків на понад 3 мільйони гривень: поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо незаконної порубки лісу організованою злочинною групою

Чернігівські атлети вибороли дві бронзові медалі на командному чемпіонаті України з легкої атлетики 21:46

Чернігівські атлети вибороли дві бронзові медалі на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп, що проходив у Львові з 24 по 26 вересня 2022 року

У Ніжинській громаді стартує проєкт з розвитку мобільності 21:41

Ніжинська громада зустрічала гостей - експертів з питань планування, проєктування та організації велосипедної інфраструктури від Bike City consulting.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини