Вбивця міліціонера знов сяде. Надовго
В центрі міста Мена Чернігівської області наряд міліції затримав рецидивіста, який після 15 років «відсидки» за вбивство міліціонера, взявся за грабежі та крадіжки.
Наряд міліції, який в Мені ніс службу з охорони громадського порядку за рахунок особистого часу, помітив на центральній площі райцентру чоловіка в стані алкогольного сп’яніння. Той голосно нецензурно лаявся на адресу перехожих.
Під час затримання та складання адміністративного протоколу за статтею 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (…поява у громадських місцях у п'яному вигляді), в присутності понятих, у затриманого в кишенях було виявлено багато «цікавих» речей: два кухонні ножі, паперовий згорток з канабісом вагою близько 6 грамів та 100-гривневу купюру. Цей набір дуже зацікавив правоохоронців, адже у них вже була інформація про можливу причетність молодика до серії крадіжок в навколишніх селах.
З’ясувавши особу затриманого, правоохоронці встановили, що чоловік в червні звільнився з місць позбавлення волі, де 15 років відбував покарання за вбивство міліціонера – начальника ІТТ Менського райвідділу молодшого лейтенанта міліції Михайла Жолдака.
Згідно протоколу затримання, чоловіка було залишено в Менському райвідділі до ранку. А на ранок до райвідділу звернулася 85-річна бабуся та повідомила, що вчора, завдавши тілесних ушкоджень, її пограбував невідомий. За описом портрет збігався із особою затриманого, а коли провели процедуру упізнання – потерпіла без вагань вказала на підозрюваного.
В ході слідчого експерименту молодик сам показав місце, де викинув бабусину сумку, забравши з неї сто гривень. Зрозумівши, що «влип», затриманий пішов на співпрацю зі слідством і розповів ще про ряд крадіжок.
На даний час відкрито два кримінальні провадження: за частиною 2 статті 186 (грабіж) та за частиною 3 статті 185 (крадіжка з проникненням у житло чи інше приміщення).
Згідно першого провадження йому загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років, що ж до другого — від трьох до шести років ув’язнення. Стосовно статті 309 (зберігання наркотиків), то питання буде вирішене після проведення експертизи вилученого наркотичного засобу.
Наразі затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового тримання Менського райвідділу УМВС. Досудове розслідування триває, але те, що чолов’яга продовжить своє життя на тюремних нарах – вже ні в кого не викликає сумніву, питання лише в тривалості його там перебування. Відповідь на це запитання дасть суд.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression