За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 42 злочини, з них: 1 тяжке тілесне ушкодження, 17 крадіжок різних форм власності, 1 факт залучення неповнолітнього у злочинну діяльність, 1 факт порушення адміннагляду, 2 факти привласнення, 1 тілесне ушкодження, 2 факти збуту підакцизних товарів, 6 фактів ухилення від сплати аліментів, 1 шахрайство, 2 факти хабарництва, 1 звідництво, 4 факти незаконного обігу наркотиків, 3 факти вилучення зброї.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 321 адмінпротокол, з них 33 - за дрібне хуліганство, 102 - за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками патрульної служби міліції складено 74 адмінпротоколи.
За управління автотранспортом у стані алкогольного сп`яніння працівниками державтоінспекції затримано 26 водіїв.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).