Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 14:48:09

У Мені нарешті зайнялися Генеральним планом

19.08.2014   09:00Агенцiя

Нині чинний Генеральний план Мени був виготовлений ще за радянських часів і кардинально застарів. Термін його дії завершується 31 грудня нинішнього року. Наразі триває процес створення сучасного Генерального плану міста із зонуванням та детальним планом деяких територій. Громада має активно долучитися до цього процесу, аби не виникало непорозумінь у майбутньому.

– В останні роки міськ­рада постійно ставила питання розробки Ген­плану, – запевняє заступник міського голови Юрій Стальниченко. – Але за браком коштів розпочати роботи було неможливо. А торік ми зробили перший, найголовніший підготовчий крок до розробки Генерального плану – було проведено топографо-геодезичну зйомку території міста. Сьогодні розпочинаємо активну роботу з виготовлення Генплану, адже всі ми пам’ятаємо, як минулого року міська рада не могла вирішити жодного земельного питання протягом майже дев’яти місяців.

За словами Юрія Валерійовича, така ситуація може виникнути у наших громадян і з січня 2015 року, якщо зараз оперативно не буде зібрана необхідна інформація та не почнеться робота по виготовленню такого важливого для міста «паспорта». Адже сучасний, виготовлений на перспективу Генплан дасть змогу планувати напрямки подальшого розвитку.

– Нинішнього року на сесії міської ради було затверджено План дій із сталого енергетичного розвитку Мени до 2020 року, – каже Юрій Стальниченко. – Якісна ж розробка Генерального плану міста відкриває перед нами довготривалі перспективи.

Наразі у міській раді збирають максимально повну інформацію про сучасний стан міста: щодо функціонування галузей житлово-комунального господарства, комунікацій, освіти, культури, підприємницької діяльності та інше. Важливо також враховувати питання щодо житлового фонду, благоустрою, екології тощо.

Керівники установ та підприємств міста, представники місцевого бізнесу отримали листи з проханням надати довідкову інформацію, проаналізувати власні пропозиції щодо подальшого розвит­ку міста та у письмовому вигляді подати до міської ради.

– Чим більше інформації та конструктивних пропозицій ми отримаємо, тим якіснішим буде новий Генплан, – зауважує заступник міського голови. – Слід також запланувати подальшу можливість розширення меж міста, включивши територію урочища «Остреч» та ряд інших територій, які фактично вже знаходяться в місті, а на карті вказані поза його межами. Не менш важливим є питання щодо облаштування міського цвинтаря, функціонування системи водопостачання та санітарної очистки міста. Виготовлення сучасного Генерального плану також створює перспективи для інвестування у нашу інфраструктуру. Після проходження громадських слухань і врахування пропозицій Генплан буде затверджено на сесії міської ради.

http://nslovo.com

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.