Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 19:00:50

У Мені нарешті зайнялися Генеральним планом

19.08.2014   09:00Агенцiя

Нині чинний Генеральний план Мени був виготовлений ще за радянських часів і кардинально застарів. Термін його дії завершується 31 грудня нинішнього року. Наразі триває процес створення сучасного Генерального плану міста із зонуванням та детальним планом деяких територій. Громада має активно долучитися до цього процесу, аби не виникало непорозумінь у майбутньому.

– В останні роки міськ­рада постійно ставила питання розробки Ген­плану, – запевняє заступник міського голови Юрій Стальниченко. – Але за браком коштів розпочати роботи було неможливо. А торік ми зробили перший, найголовніший підготовчий крок до розробки Генерального плану – було проведено топографо-геодезичну зйомку території міста. Сьогодні розпочинаємо активну роботу з виготовлення Генплану, адже всі ми пам’ятаємо, як минулого року міська рада не могла вирішити жодного земельного питання протягом майже дев’яти місяців.

За словами Юрія Валерійовича, така ситуація може виникнути у наших громадян і з січня 2015 року, якщо зараз оперативно не буде зібрана необхідна інформація та не почнеться робота по виготовленню такого важливого для міста «паспорта». Адже сучасний, виготовлений на перспективу Генплан дасть змогу планувати напрямки подальшого розвитку.

– Нинішнього року на сесії міської ради було затверджено План дій із сталого енергетичного розвитку Мени до 2020 року, – каже Юрій Стальниченко. – Якісна ж розробка Генерального плану міста відкриває перед нами довготривалі перспективи.

Наразі у міській раді збирають максимально повну інформацію про сучасний стан міста: щодо функціонування галузей житлово-комунального господарства, комунікацій, освіти, культури, підприємницької діяльності та інше. Важливо також враховувати питання щодо житлового фонду, благоустрою, екології тощо.

Керівники установ та підприємств міста, представники місцевого бізнесу отримали листи з проханням надати довідкову інформацію, проаналізувати власні пропозиції щодо подальшого розвит­ку міста та у письмовому вигляді подати до міської ради.

– Чим більше інформації та конструктивних пропозицій ми отримаємо, тим якіснішим буде новий Генплан, – зауважує заступник міського голови. – Слід також запланувати подальшу можливість розширення меж міста, включивши територію урочища «Остреч» та ряд інших територій, які фактично вже знаходяться в місті, а на карті вказані поза його межами. Не менш важливим є питання щодо облаштування міського цвинтаря, функціонування системи водопостачання та санітарної очистки міста. Виготовлення сучасного Генерального плану також створює перспективи для інвестування у нашу інфраструктуру. Після проходження громадських слухань і врахування пропозицій Генплан буде затверджено на сесії міської ради.

http://nslovo.com

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини