Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 10:09:17

Жінки вимагали у міськраді провести ротацію військовослужбовців у зоні АТО

19.08.2014   08:44

У Чернігові жінки – матері та дружини мобілізованих – сьогодні з дітьми прийшли до міської ради з проханням, щоб місцева влада вплинула на проведення ротації військовослужбовців у зоні антитерористичної операції.

Із чернігівками зустрівся міський голова Олександр Соколов. Учасниці акції зазначили, що звернутися із цим питанням до міської ради їм порадили в обласному військкоматі. "Забирали на 45 діб, а вже пройшло 3 місяці. Коли діти повернуться додому?", - намагалися дізнатися жінки.

Міський голова пояснив, що міська влада не може жодним чином впливати на проведення ротації. "Ротація не залежить ні від міського голови, ні від міської ради, ні від міста. Те, що від мене не залежить, я не можу вирішувати", - наголосив О.Соколов.

Після тривалої розмови учасникам вдалося досягти домовленостей. Зокрема, йдеться про зменшення сплати комунальних платежів (на час відсутності члена сім'ї за довідками військкомату), надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони, укомплектованих із вихідців Чернігівщини, забезпечення юридичної підтримки для родин мобілізованих. Також міський голова пообіцяв направити лист до міністра оборони з інформацією про вимоги і занепокоєння жінок, чиї чоловіки та сини беруть участь в АТО.

Крім того, О.Соколов повідомив, що зараз поки що не виписаний механізм отримання земельних ділянок для учасників бойових дій у зоні АТО. Тим паче, що у межах Чернігова немає цілісного земельного масиву для малоповерхової забудови. Між тим, О.Соколов не виключає, що для чернігівців – учасників АТО землю можуть виділити в області.

Останні новини Чернігівщини

Петро Порошенко заявив про політично вмотивовані переслідування

Петро Порошенко заявив про політично вмотивовані переслідування 10:08

Петро Порошенко прибуде у п’ятницю на допит у ДБР – попри те, що справи проти нього політично вмотивовані, а рішення Печерського суду ухвалені із порушенням закону.

Народні депутати від Чернігівщини презентували в обласній раді законопроєкт з держпідтримки малонаселених територій України

Народні депутати від Чернігівщини презентували в обласній раді законопроєкт з держпідтримки малонаселених територій України 09:55

27 лютого парламентарі від Сіверського краю Антон Поляков та Валерій Зуб представили згаданий проєкт на конференції «Перспективи розвитку Чернігівщини», що відбулася в конференц-залі будинку засідань обласної ради.

Минулого року на Чернігівщині легалізовано більше 6,5 тисячі працівників

Минулого року на Чернігівщині легалізовано більше 6,5 тисячі працівників 09:51

Спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення відбулося 27 лютого в Чернігівській ОДА.

Під страхом суспільно корисних робіт мешканець Новгород-Сіверського району сплатив 23 тисячі боргу по аліментах

Під страхом суспільно корисних робіт мешканець Новгород-Сіверського району сплатив 23 тисячі боргу по аліментах 09:40

Після розлучення обов’язки щодо виховання та розвитку дитини більшою мірою виконуються тим з подружжя, з яким чадо проживає. Деякі батьки, користуючись фізичною прірвою з малечою, ігнорують та байдуже ставляться до їхнього життя.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.