Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:46:19

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

18.08.2014   18:32Агенцiя

Кордон за тиждень

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

З 11 по 17 серпня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 76,8 тис. осіб та 13,4 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано збільшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 8 тисяч осіб. Затримано 7 порушників державного кордону.

У 2 випадках виявлено та вилучено наркотичну речовину та у 1 випадку засіб активної самооборони на загальну суму 230 гривен.

До адміністративної відповідальності притягнуто 35 осіб, на яких накладено штрафів на суму 9 809 гривень.

Через державний кордон не пропущено 157 осіб, з яких 35 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 56 громадян Російської Федерації, 24 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 32 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За вихідні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 26,5 тис. осіб та 4,6 тис. транспортних засобів.

Через державний кордон не пропущено 58 осіб, з яких 19 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 21 громадянина Російської Федерації, 13 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а інші не мали відповідного фінансового забезпечення на час перебування в Україні.

Протягом тижня проводились роботи з інженерно-технічного облаштування ділянки державного кордону, в ході яких споруджувались та вдосконалювались захисні споруди, інженерні загородження та перешкоди.


Прес-служба прикордонного загону
 

Останні новини Чернігівщини

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні 07:41

Людина, розумна людина, завжди сподівається на краще. Це природно, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною.

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини