Небайдужі чернігівці влаштували аукціон для допомоги бійцям АТО. Влада не прийшла. ВІДЕО
Небайдужі чернігівці влаштували аукціон для допомоги бійцям АТО. З влади ніхто не прийшов.
Написати листа солдату, намалювати малюнок, взяти участь в аукціоні, або ж просто кинути гроші у скриньку, які підуть на потреби наших воїнів.
Чернігівці показали, що вони добрі й милосердні і за 2 години зібрали близько 3 тисяч гривень важкопораненому бійцю. Ці гроші врятують йому життя.
Допомоги від влади волонтери не відчувають.
Приміром, міський голова Олександр Соколов з ними жодного разу не зустрівся і не спитав про потреби. А полеглим на Сході Героям влада не додумалась виділити окремі місця на кладовищі.
Відео hromadske.cn
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.