Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:39:40

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

16.08.2014   15:05

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 15 серпня по 08 годину 16 серпня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в екологічних природних системах та 1 інша.

1. Пожежа сухої трави Козелецький район, поблизу с. Карпилівка Об 11 год. 24 хв. на відкритій місцевості Карпилівської сільської ради (голова - Протченко І.І.) сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

2. Пожежа сухої трави Щорський район, поблизу м. Щорс О 12 год. 49 хв. на відкритій місцевості Щорської міської ради (голова - Зуб Р.І.) сталася пожежа сухої трави на площі 2,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа сміття м. Чернігів, вул. Робоча, біля буд. 6 У 00 год. 54 хв. на відкритій місцевості сталася пожежа сміття на площі 100 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа м. Чернігів, пр-кт Миру, біля буд. 249 О 01 год. 06 хв. сталася пожежа паркану на площі 50 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються.
 

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини