Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:37:14

Прокуратура здійснює комплексну перевірку Чернігівської виправної колонії № 44 за участi обласного прокурора Володимира Стеценка

16.08.2014   10:48Агенцiя

Прокуратура м. Чернігова та Чернігівської області розпочала планову комплексну перевірку Чернігівської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44).

Залучивши до перевірки фахівців відповідних міських служб та за участю прокурора Чернігівської області Володимира Стеценка співробітники здійснюють інспектування діяльності виправної установи за всіма напрямками.

Фахівці детально перевірили стан виробничо-господарської та оперативно-службової діяльності відповідних служб установи. Крім того, здійснили огляд відділень соціально-психологічної служби, перевірили стан дотримання санітарно-гігієнічних норм та пожежної безпеки. Інспектування також відбулось у фінансово-економічному та юридичному відділах.

Під час робочого візиту прокурора області супроводжували начальник відділу за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних впровадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов`язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури Чернігівської області Сергій Овчаренко, начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов та начальник Чернігівської виправної колонії № 44 Андрій Кірієнко.

Керівники обласної прокуратури та облуправління ДПтС України в Чернігівській області провели прийом засуджених з особистих питань. Засуджені жінки звертались за допомогою у вирішенні наболілих питань. Іноді питання потребували додаткової інформації й стосувались особистого життя жінок. Одна засуджена попросила допомогти відшукати зниклого сина, інша посприяти у вирішенні питання відновлення правовстановлюючих документів на нерухоме майно. Звертались, навіть, за консультацією стосовно незаконної діяльності поліції Російської Федерації в Криму, куди має звільнятись засуджена.

«Перевірка колонії це в першу чергу здійснення планомірного та систематичного впливу на керовані об’єкти, з ціллю попередити чи вчасно виявити й усунути відхилення в їхньому розвитку і функціонуванні» - зазначив начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини