Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 11:43:06

Прокуратура здійснює комплексну перевірку Чернігівської виправної колонії № 44 за участi обласного прокурора Володимира Стеценка

16.08.2014   10:48Агенцiя

Прокуратура м. Чернігова та Чернігівської області розпочала планову комплексну перевірку Чернігівської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44).

Залучивши до перевірки фахівців відповідних міських служб та за участю прокурора Чернігівської області Володимира Стеценка співробітники здійснюють інспектування діяльності виправної установи за всіма напрямками.

Фахівці детально перевірили стан виробничо-господарської та оперативно-службової діяльності відповідних служб установи. Крім того, здійснили огляд відділень соціально-психологічної служби, перевірили стан дотримання санітарно-гігієнічних норм та пожежної безпеки. Інспектування також відбулось у фінансово-економічному та юридичному відділах.

Під час робочого візиту прокурора області супроводжували начальник відділу за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних впровадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов`язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури Чернігівської області Сергій Овчаренко, начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов та начальник Чернігівської виправної колонії № 44 Андрій Кірієнко.

Керівники обласної прокуратури та облуправління ДПтС України в Чернігівській області провели прийом засуджених з особистих питань. Засуджені жінки звертались за допомогою у вирішенні наболілих питань. Іноді питання потребували додаткової інформації й стосувались особистого життя жінок. Одна засуджена попросила допомогти відшукати зниклого сина, інша посприяти у вирішенні питання відновлення правовстановлюючих документів на нерухоме майно. Звертались, навіть, за консультацією стосовно незаконної діяльності поліції Російської Федерації в Криму, куди має звільнятись засуджена.

«Перевірка колонії це в першу чергу здійснення планомірного та систематичного впливу на керовані об’єкти, з ціллю попередити чи вчасно виявити й усунути відхилення в їхньому розвитку і функціонуванні» - зазначив начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини