Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 02:55:39

Прокуратура здійснює комплексну перевірку Чернігівської виправної колонії № 44 за участi обласного прокурора Володимира Стеценка

16.08.2014   10:48Агенцiя

Прокуратура м. Чернігова та Чернігівської області розпочала планову комплексну перевірку Чернігівської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 44).

Залучивши до перевірки фахівців відповідних міських служб та за участю прокурора Чернігівської області Володимира Стеценка співробітники здійснюють інспектування діяльності виправної установи за всіма напрямками.

Фахівці детально перевірили стан виробничо-господарської та оперативно-службової діяльності відповідних служб установи. Крім того, здійснили огляд відділень соціально-психологічної служби, перевірили стан дотримання санітарно-гігієнічних норм та пожежної безпеки. Інспектування також відбулось у фінансово-економічному та юридичному відділах.

Під час робочого візиту прокурора області супроводжували начальник відділу за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних впровадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов`язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури Чернігівської області Сергій Овчаренко, начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов та начальник Чернігівської виправної колонії № 44 Андрій Кірієнко.

Керівники обласної прокуратури та облуправління ДПтС України в Чернігівській області провели прийом засуджених з особистих питань. Засуджені жінки звертались за допомогою у вирішенні наболілих питань. Іноді питання потребували додаткової інформації й стосувались особистого життя жінок. Одна засуджена попросила допомогти відшукати зниклого сина, інша посприяти у вирішенні питання відновлення правовстановлюючих документів на нерухоме майно. Звертались, навіть, за консультацією стосовно незаконної діяльності поліції Російської Федерації в Криму, куди має звільнятись засуджена.

«Перевірка колонії це в першу чергу здійснення планомірного та систематичного впливу на керовані об’єкти, з ціллю попередити чи вчасно виявити й усунути відхилення в їхньому розвитку і функціонуванні» - зазначив начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.