Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 15:14:04

В Чернігові міліція прикрила підпільний цех, де фальсифікували бензин

16.08.2014   07:36

Співробітники сектору державної служби по боротьбі з економічними злочинами в одному з гаражних приміщень виявили підпільний цех з виготовлення автомобільного пального.

Як розповів начальник Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Володимир Рапута, співробітники сектору ДСБЕЗ Чернігівського міськвідділу отримали інформацію, що в одному з гаражів невідомі без належних документів продають пальне, яке не відповідає якості встановлених стандартів.

В ході подальшої перевірки правоохоронці встановили, що 19-річний хлопець, який не мав постійного заробітку, вирішив відкрити підпільний цех з виготовлення автомобільного пального (змішуючи газовий конденсат з пальним та присадками) у гаражі, який спеціально винайняв на околиці міста. Протягом місяця спритник вже встиг продати більше тонни саморобного пального на суму понад 12 тисяч гривень.

Під час огляду гаражного приміщення співробітники міліції вилучили не лише обладнання для виготовлення саморобного пального та газовий конденсат, а й чотири 200-літрові металеві бочки та три пластикові 15-літрові каністри з рідиною, що мала характерний запах бензину. Також правоохоронцями були задокументовані два факти збуту мешканцям міста сорока літрів бензину на суму 480 гривень.

Володимир Рапута повідомив, що вилучене направлено на дослідження, а за даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) – карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Також в діях горе-комерсанта вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Ведеться досудове розслідування.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини