Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 08:30:27

Делегація Львова відвідала Чернігів. ВІДЕО

15.08.2014   07:30

Делегація Львова на чолі з міським головою Андрієм Садовим сьогодні відвідала Чернігів. Разом із Чернігівським міським головою Олександром Соколовим гості побували на Чернігівському автозаводі, поспілкувалися зі студентами та викладачами Чернігівського національного технологічного університету.

Метою свого візиту до Чернігова А.Садовий назвав посилення єдності України у доволі складний для всіх час.

За результатами ознайомлення з роботою Чернігівського автозаводу, А.Садовий повідомив журналістам про намір комунального підприємства Львова придбати 18 автобусів для свого міста. "Ми зараз на стадії переговорів. Якщо вдаримо по руках, то почнемо реалізувати цей проект", - сказав Львівський міський голова.

Він також зауважив, що українські міста розвивають партнерські стосунки з закордонними містами, хоча потрібно посилювати кооперацію і співпрацю на місцевому рівні.

А.Садовий поділився, що Чернігів він відвідав уперше й отримав позитивні враження. "Місто є чистим. Видно, що у місті працюють фахово", - розказав він про свої враження. Водночас, Львівський міський голова побажав чернігівцям ефективніше працювати над тим, що місто було більш відомим в Україні, до нього приїздили більше гостей і туристів. Під час візиту до Чернігова він запропонував провести Дні Львова у Чернігові і навпаки – Дні Чернігова у Львові.

"Важливо, щоб люди їздили і знайомилися, щоб школярі приїздили, щоб сім'ї приїздили, щоб ми були разом", - підкреслив А.Садовий. На його думку, у нинішній період сила українців – у єдності, а загалом, це питання варто відносити до питань національної безпеки.

У Чернігівському національному технологічному університеті А.Садовий поділився історією свого особистого успіху та успіху міста, відповів на усі питання студентів. Вони, зокрема, стосувалися, туристичної привабливості Львова, розвитку ІТ-сфери в Україні, працевлаштування для молоді тощо.

Також представники Львова провели зустріч із чернігівськими колегами, які працюють у сфері туризму, та зустрілися з місцевими підприємцями.

 Garmata Chernigov

 

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року