Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 13:07:04

Чернігівська інспекція держархбудконтролю за півроку здійснила 794 перевірки

14.08.2014   13:35Агенцiя

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за перше півріччя 2014 року здійснила 794 перевірки, видала 151 припис та наклала на порушників 150 штрафних санкцій на суму 832,4 тис. грн.

Зокрема, серед усього масиву перевірок 52 були плановимим та 742 – позаплановими.

Також з початку року Інспекція зареєструвала 301 декларацію про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-III категорії складності. При цьому зафіксовано лише 31 випадок повернення таких декларацій на доопрацювання суб’єктів подання. Це свідчить про ефективність консультаційних послуг, які надаються громадянам з боку працівників регіональних Інспекцій та ДАБІ України.

Інспекцією держархбудконтролю у Чернігівській області за перше півріччя зареєстровано 722 повідомлень про початок виконання будівельних робіт на об’єкти будівництва I-II категорії складності. Також зареєстровано 486 декларації про готовність об’єктів до експлуатації.


Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини